Mroczna historia z Karpacza: Były partner udusił 43-letnią Monikę, dawną nauczycielkę

Mroczna historia z Karpacza: Były partner udusił 43-letnią Monikę, dawną nauczycielkę

Straszliwa zbrodnia wstrząsnęła malowniczym górskim miastem Karpacz. Monika, 43-letnia była pedagog, padła ofiarą swojego byłego partnera, Pawła. Jest to szokujące wydarzenie, w którym mężczyzna brutalnie udusił kobietę. Wydaje się, że przyczyną była niezdrowa obsesja i zazdrość Pawła, który nie potrafił poradzić sobie z zerwaniem ich związku.

Do tego tragicznego wydarzenia doszło niemalże cztery lata temu. Listopad 2019 roku przyniósł niespodziewane i przerażające wydarzenia. Podczas konferencji branży optycznej odbywającej się w jednym z miejscowych hoteli, doszło do morderstwa. Jedną z uczestniczek spotkania była Monika L., która przybyła do Karpacza z województwa zachodniopomorskiego. Reprezentowała ona jedną z firm działających w tej branży.

Pochodząca ze Szczecina 43-letnia Monika była wcześniej nauczycielką, jednak po likwidacji gimnazjów zmieniła ścieżkę kariery i zdecydowała się na rozwijanie zawodu w branży optycznej. W nowym obszarze zawodowym czuła się jak ryba w wodzie i zdawało się, że przed nią wiele możliwości kariery i sukcesów. Niestety, jej marzenia zostały brutalnie przerwane…