Początek sierpnia obfity w atrakcje!

Początek sierpnia obfity w atrakcje!

Zbliża się początek sierpnia, czyli półmetek wakacji. Miasto Karpacz, jednak nie zwalnia i oferuje swoim mieszkańcom i turystom, liczne atrakcje i pomysły na aktywne spędzanie czasu. W pierwszej połowie sierpnia przewidziano, moc wrażeń nie tylko dla najmłodszych. Poniżej wymieniamy kilka z nich, aby ułatwić Wam zorganizowanie wakacyjnego czasu.

Co? Gdzie? Kiedy?

Piesze wędrówki z przewodnikiem – to dalszy ciąg cyklicznych, pieszych wypraw po Karpaczu, gdzie z przewodnikiem poznacie ciekawe miejsca Karpacza, te znane i te nie do końca oczywiste. Wycieczki są skierowane dla turystów indywidualnych, którzy sami za siebie są odpowiedzialni. Najbliższa zbiórka na wyprawę, odbędzie się 3 -go sierpnia, o godzinie 9:55, przy ulicy Konstytucji 3-go Maja 25 – Informacja Turystyczna w Karpaczu. Telefon i emai do zapisów to: 75 76 18 605 ; [email protected]

Wakacje z Przygodą i Przyrodą – czyli kolejna wycieczka, tym razem pod tytułem „Historia mrożąca krew w żyłach, czyli lodowa przeszłość Karkonoszy”. Odbędzie się 4-go sierpnia o godzinie 9:00, a zbiórka odbędzie się obok kasy biletowej KPN, przy świątyni Vang. Ważne, by każdy uczestnik zadbał o odpowiedni strój i obuwie.

„XIV Polish Bike Week” – już 5 sierpnia, zacznie się impreza, promująca motocyklizm oparty na marce Harley- Davidson. To już XIV edycja tej imprezy, która potrwa do 8 sierpnia. Przewidziany jest bogaty program wydarzeń, między innymi  – Wielka Parada Motocyklowa, Losowanie Motocykla Harley Davidson. Przez całą imprezę, będzie także prowadzona Akcja „Pomagamy Oskarowi”.

Kabaret PARANIENORMALNI – już 7 – go sierpnia, o godzinie  20:30, będzie można rozerwać się przy najnowszym programie kabaretu PARANIENORMALNI, pt. ” Bez znieczulenia”, z udziałem gościa specjalnego. Impreza odbędzie się na Scenie Teatralnej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Rezerwacje pod numerem telefonu: 533 509 857 lub poprzez sprzedaż online: http://kbq.pl/59067.

Koniecznie skorzystajcie z którejś atrakcji! 🙂