Multimedialne Muzeum Karkonoszy w Karpaczu.

Multimedialne Muzeum Karkonoszy w Karpaczu.

Słowo czy też obiekt –  Muzeum, kojarzy się większości z rekwizytami, z ważnymi zbiorami czy też np. z obrazami. W Karpaczu jest też takie muzeum, które z całą pewnością zachwyci niejednego zwiedzającego! – To Multimedialne Muzeum Karkonoszy.

Czym charakteryzuje się to Muzeum? Gdzie się znajduje? Jakie są ceny biletów?

Multimedialne Muzeum Karkonoszy znajduje się w Karpaczu przy ulicy Karkonoskiej 5. Przedstawia wiele milionów lat dziejów Karkonoszy ale w niebanalny sposób. Zwiedzanie bowiem, ma być przygodą i przyswajaniem wiedzy w prosty i zapadający w pamięć sposób. Muzeum to posiada kilka sal, które w chronologiczny sposób składają się w jedną całość historii Karkonoszy. Od czasów wielkich gadów po czasy dzisiejsze. Oprowadzać Państwa będzie przewodnik wirtualny, dlatego też nie ma obaw, że się Państwo zgubią.

Prawdopodobnie, po zwiedzeniu tego Muzeum można odkryć Karkonosze na nowo. Zupełnie inne spojrzenie można mieć na Śnieżkę, czy cały Karkonoski region. Może podczas zwiedzania tego pięknego i niezwykłego Multimedialnego Muzeum, zaplanujecie Państwo nową górską trasę?

Ceny biletów:

  • Bilet normalny – 26 zł
  • Bilet ulgowy – 21 zł
  • Bilet rodzinny 90 zł