Relaks – czyli baseny w Karpaczu i okolicach!

Relaks – czyli baseny w Karpaczu i okolicach!

Wiosna, lato, jesień, zima – każda pora roku przyciąga w góry! A jeśli góry to i wędrówki, po których prawie każdy z nas potrzebuje relaksu! A jak relaks to przede wszystkim baseny i termy! Tam z pewnością się odprężysz i nabierzesz sił oraz energii do dalszych górskich wędrówek! Ta forma relaksu i odpoczynku również jest idealna o każdej porze roku!

Gdzie w Karpaczu i okolicach znaleźć można baseny, aquapark i termy???

Park Wodny Tropikana – to miejsce basenowe, mieszczące się w hotelu Gołębiewskim, które położone jest 3 km od centrum miasta. Atrakcje jakie tu na Was czekają, to między innymi 5-cio torowy basen sportowy, basen rekreacyjny, basen rzeka, brodzik dla dzieci oraz wiele innych. Niebywałą atrakcją jest też zjeżdżalnia 3 torowa, raz zjeżdżalnia „cebula”. Dla pełnego relaksu, przygotowano także osiem wanien jacuzzi. Ponadto znajdziecie tu także saunę, grotę solną, lodową oraz tężnię solankową. Dla tych, którym pozostało trochę energii przygotowano także siłownię. Miejsce to znajdziecie pod adresem: Karpacz, ulica Karkonoska 14.

Aquapark Sandra – przy hotelu Sandra, znajduje się 6 basenów krytych i jeden odkryty z podgrzewaną wodą. Znajdzie się też atrakcja dla dzieci jak basen Wodna Dżungla, czy zjeżdżalnia pontonowa lub „Wirujący Bąk”. Czeka Cię tu wiele innych atrakcji, ale przede wszystkich relaks i dobra zabawa! To miejsce znajdziesz pod adresem: Karpacz, ulica Obrońców Pokoju 3.

Termy Cieplickie – to znajdujący się obiekt na około 16 km od Karpacza. Jednak warto tam zajechać, ze względu na szereg różnych atrakcji. W obiekcie tym bowiem znajdują się między innymi: baseny rekreacyjne, basen sportowy, baseny termalne, brodzik dla dzieci, wanny jacuzzi, zewnętrzny basen rekreacyjny. Dodatkowo znaleźć tam można także strefę SPA, gdzie będziecie mogli się odprężyć na przykład w saunie fińskiej, grocie śnieżnej, czy poddając się niesamowitemu relaksowi jakim jest – masaż. Znajdziecie to miejsce pod adresem: Park Zdrojowy 5 58- 560 Jelenia Góra.