Ścięgny – to tutaj jest Western City!

Ścięgny – to tutaj jest Western City!

Czy wiecie, że będąc w Karpaczu, macie wokół wiele atrakcji, także w okolicach miasta. Jedną z nich jest słynne miasteczko – Western City!  To miejsce, ma około 65 hektarów, której to większa część, przeznaczona jest na pastwiska dla bydła i koni – rasy iście amerykańskiej, niczym z dzikiego zachodu!

Jakich atrakcji można doświadczyć w Western City?

Miejsce to słynie z wielu atrakcji, dla osób indywidualnych jak i grup. Tutaj poczujecie się jak kowboje na prawdziwym Dzikim Zachodzie!

Jak western to i konie! – tak, tak w tym miejscu, możecie pojeździć konno. Młodsze dzieci oczywiście pod okiem opiekuna na kucyku. Dla dorosłych i odważniejszych nauka jazdy np. na hali, lub w terenie.

Mini zoo – coś dla najmłodszych i nie tylko! Znajdziecie tu takie zwierzęta, jak między innymi: konie rasy American Quarter Horse, kuce, daniele, kozy, bizony, krowy i wiele innych. Iście wspaniały wiejski klimat!

Domki traperskie – na terenie miasteczka są domki, które można wynajmować, by dłużej cieszyć się westernowym klimatem i by być bliżej natury. Są tu też organizowane obozy konne dla dzieci i młodzieży. Uczą się wówczas nie tylko jazdy konnej, ale także pielęgnacji i szacunku do zwierząt.

Indiańskie klimaty – to wszystko to co kojarzy się z Indianami ich tradycjami. Pokazy tańca Indiańskiego, płynięcie Indiańską łodzią canoe, podziwianie tipi, czy ognisko z kiełbaskami w Indiańskiej wiosce! Aaaa! To musi być niepowtarzalne doświadczenie!

Dodatkowo: własnoręczne wybijanie monety, rzucanie do celu nożem, strzelanie z łuku Indiańskiego, rzucanie włócznią do sylwetki bizona, płukanie złota, oraz wiele wiele innych atrakcji!

Koniecznie odwiedźcie miasteczko – Western City! Znajdziecie je pod adresem: Ścięgny, ulica Prusa. Nr tel.: 75 761 95 60