Już niebawem Jarmark Świąteczny!

Już niebawem Jarmark Świąteczny!

Dopiero co nastała jesienna aura, a myślami większość z nas jest już w klimacie świątecznym. Szybko mijają jesienne tygodnie i już niedługo nastanie grudzień. A jeśli grudzień, to świąteczny jarmark!

Kiedy Jarmark Świąteczny będzie miał miejsce? Co będzie na tym wydarzeniu? 

Jarmark Świąteczny to jeden z tych grudniowych dni, który bardzo wprawia nas w nastrój zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. To też wspaniała okazja, by zwolnić tempo codzienności i wybrać się z rodziną czy ze znajomymi na Jarmark Świąteczny, by wspólnie cieszyć się tym szczególnym czasem.

W Karpaczu Jarmark Świąteczny będzie miał miejsce w sobotę 11 grudnia 2021 roku. Jarmark będzie o charakterze wystawienniczo-handlowym i będzie promował produkty regionalne. Dlatego też Miejska Biblioteka Publiczna w Karpaczu zaprasza między innymi: rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów regionalnych, przedsiębiorców, stowarzyszenia, artystów oraz wielu innych do udziału w tym pięknym wydarzeniu. 

Zgłoszenia przyjmowane są do końca listopada pod nr telefonu: 75 76 19 883 lub pod adresem mailowym: [email protected]. Udział jest bezpłatny, ale ilość miejsc jest ograniczona.