Janusz Cedro zaprasza na koncert: "Najpiękniejsze piosenki świata" w Western City Karpacz

Janusz Cedro zaprasza na koncert: "Najpiękniejsze piosenki świata" w Western City Karpacz

Zapraszamy do Western City Karpacz na wyjątkowy koncert, jaki odbędzie się w sobotę, 29.06.2024 r., punktualnie o godzinie 20.00. Głównym bohaterem tego wieczoru będzie znany z Wrocławia muzyk – Janusz Cedro.

Impreza, w ramach której odbywa się koncert, to „Klinika mistrzów – rozmawiając z koniem”, a jej termin przypada na dni od 28.06. do 30.06.2024 r.

Janusz Cedro to artysta wszechstronny – kompozytor, wokalista, instrumentalista oraz producent muzyczny i aranżer. Zasłynął jako główny wokalista zespołu „Spirituals Singers Band” oraz dzięki swoim solowym występom w trakcie projektu „Janusz Cedro live in concert” oraz „Janusz Cedro and the Band”.

W 2018 roku Janusz Cedro rozpoczął nowy projekt pod nazwą „Janusz Cedro – Solo”, gdzie występuje jedynie z towarzyszeniem gitary. Podczas koncertów z tym projektem, które zawsze cieszą się pełnymi salami, prezentuje najpiękniejsze piosenki świata, czyli przeboje polskiej muzyki rozrywkowej z lat 60-tych i 70-tych.

Tego wieczoru Janusz Cedro wykona nie tylko piosenki z projektu „Najpiękniejsze piosenki świata, czyli przeboje polskiej muzyki rozrywkowej lat 60-tych i 70-tych”, ale także utwory znane z trzech innych swoich recitali: „Pieśni Gospel – Korzenie Jazzu”, „Uwierz mi” oraz kilka utworów w klimacie „Country & Western” autorstwa samego artysty.

Repertuar koncertu obejmuje utwory takich wykonawców i zespołów jak Czerwone Gitary, Piotr Szczepanik, Dwa plus jeden, Niebiesko Czarni, Sława Przybylska, Czesław Niemen, Michaj Burano, Karin Stanek, Maciej Kossowski, Andrzej i Eliza, Breakout, Urszula Sipińska, Skaldowie i wielu innych.

Podczas koncertu usłyszymy bliskie oryginałom aranżacje utworów. Atmosfera koncertu zapowiada się na bardzo różnorodną – od ballad po rock and roll, a nawet trochę ognia – przecież to były złote czasy rock and rolla. Na ważne jest również to, że nie ma ograniczeń co do ilości wykonywanych refrenów podczas koncertu, co umożliwia fantastyczne śpiewanie razem z publicznością.