Nowe miejsca pracy w Jeleniej Górze!

Nowe miejsca pracy w Jeleniej Górze!

Czy kojarzą Państwo budynek z czerwonej cegły przy ulicy Wincentego Pola 23? Teraz właśnie tam będzie realizowana ogromna inwestycja, warta 5 milionów zł!

Jaki to budynek? Co będzie się mieściło w tym budynku? Jaka firma nabyła budynek? Ile będzie nowych miejsc pracy?

Bardzo dużo pytań nasuwa się, odnośnie nowej inwestycji w Jeleniej Górze, która zapewni aż 60 nowych miejsc pracy, co jest bardzo pozytywną wiadomością. Budynek powstał w latach 1880 – 1890, zbudowany został z czerwonej cegły. Teraz budynek nabyła firma WINS -Web INnovative Software. To jedna z głównych firm dostarczająca chmurowe aplikacje dla biznesu. Firma Wins stworzyła także stronę -> PoradnikPrzedsiębiorcy.pl

Siedziba firmy była przy ulicy Sudeckiej i zatrudniała 20 pracowników. Teraz się to zmieni. Jak wspomina prezes firmy — Pan Andrzej Lazarowicz, na inwestycję przeznaczyli 5 milionów zł. Będzie ona obejmowała zmodernizowanie 850 m kwadratowych budynku, w którym znajdą się pomieszczenia biurowe, dwa apartamenty, a także strefa SPA oraz siłownia! Niezwykle pozytywną informacją jest to, że firma zatrudni 60 pracowników! Prezes firmy wspomniał także, że nie jest to ostatnia inwestycja firmy WINS w Jeleniej Górze!